Przeczytaj

Darmowe szkolenia dla instytucji non profit

Działasz jako wolontariusz? Od dziś możesz ubiegać się o szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłacicie jednak ani złotówki.Choć instytucje społeczne i charytatywne prowadzą często wartościowe projekty i angażują do nich zmotywowanych wolontariuszy, to

Czytaj dalej...

O mnie

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Szeroko pojęty HR i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to zagadnienia, w których wielu pracodawców popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem zatrudnionych pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko część przewinień, które niejednokrotnie można zobaczyć w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeśli relacje w firmie wśród załogi i pracowników pozostawiają wiele do życzenia, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach skupiam się przede wszystkim na szerokim spojrzeniu na problem, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasowym. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i dostosować do tego optymalizację działań HR.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom w dalszym ciągu poszerzałam swoje wiadomości, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z dużą ilością prywatnych firm, ale też z urzędami różnego szczebla i fundacjami. Wspieram podmioty, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Mogę się również zajmować wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Bardzo lubię się dzielić zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz wielu publikacji w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim pełna poufność, zaufanie moich klientów mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do lepszej pracy.Tagi: