Przeczytaj

Kursy uczelniane – wyjazdy do Anglii

Nasza firma organizuje warsztaty i notyfikacje wyrównawcze dla maturzystów relokujących się do USA lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na płynną aplikacje do docelowej placówki akademickiej. W tym semestrze realizowaliśmy m.in. tu wymienione warsztaty: Definicja kursów nr J24/UK:Kursy NetWare Routing przedstawiaj

Czytaj dalej...

Szkolenia

Data publikacji: 03.06.2018
Autor: admin

szkolenia biznesowe, szkolenia dla sprzedawców, wyjazdy integracyjne, gry biznesoweKłania się Państwu Anna Stefańska. Razem z ekipą doradców organizujemy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia kometencyjne , sprzedażowe dla firm, a także kursy weekendowe dla uczniów . Nasze anglojęzyczne kursy przygotują Twoich pracowników, czy dzieci na wyjazdy i przeprowadzkę w krajach Unii Europejskiej i USA.

Już w czasie nauki na studiach zaczęłam się interesować tematami nawiązującymi do HR, co umożliwiło mi znaleźć ciekawą posadę w jednej z agencji która się zajmowała szeroko pojętym human resources. Kolejne firmy to nowe doświadczenia, ale też dalsze punkty, które można wpisać do CV. W pracy, którą wykonywałam między innymi się zajmowałam rekrutacją pracowników na wszystkie stanowiska, a także tworzeniem programów lojalnościowych. Na dzień dzisiejszy nawiązałam współpracę z różnymi instytucjami edukacyjnymi jako ekspert od zasobów ludzkich.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia swoją wiedzę na temat zarządzania firmą zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Dzięki tej decyzji będę teraz mogła prowadzić szkolenia z mojej ulubionej dziedziny z zagadnień związanych z rekrutacją, obejmujące również aspekty związane z prawem. Jednym z bardziej interesujących wyzwań podczas mojej kariery były warsztaty z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez okres dwóch lat dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Obecnie jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy na kilku wyższych uczelniach.

W wykonywaniu obowiązków zawodowych bardzo się przydaje uzyskane z takim trudem wykształcenie, udało mi się bowiem skończyć Wydział Prawa na UW. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać w wykonywaniu swojej wymarzonej pracy. Jak się jednak okazało wiedza, jaką otrzymałam w czasie studiów przydaje się na każdym kroku, mam także zamiar dużo czasu poświęcać na jej pogłębianie.

Przez to właśnie zdecydowałam się rozpocząć naukę na studiach doktoranckich w SGH. Aktualnie zaczęłam trzeci rok, i powoli zaczynam planować obronę doktorskiej pracy. Jestem pewna, że zakończenie studiów, które mi się tak podobają da mi naprawdę dużo możliwości zawodowych.

Posiadanymi umiejętnościami dzielę się bardzo chętnie, uczestnicząc w licznych konferencjach branżowych. Chętnie też współpracuję z dużą ilością mediów, w których wypowiadam się na tematy wiążące się z branżą HR.

No i wreszcie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Dwaj moi chłopcy niejednokrotnie są zajmujący i absorbujący, lecz obserwowanie w jakim tempie dorastają, jak uczą się nowych rzeczy i odkrywają świat to coś wspaniałego. Na szczęście dałam radę pogodzić opiekę nad dziećmi z rozwijaniem swojej kariery, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa.


Tagi: